Informace ke kurzům pro získání osvědčení odborné způsobilosti pro nakládání s POR – dne 4. června 2021.

 

 

 Situace s pořádáním kurzů se uvolnila. Bude trvat nejméně do konce roku, než se s tímto zpožděním vyrovnáme! Náhradní termíny konání postupně stanovujeme. Informaci o Vašem náhradním termínu obdržíte SMS zprávou! V případě nemožnosti se dostavit toto oznamte na telefonní číslo 582 368 479. Budete pak veden v evidenci nadále jak dosud.

Místem konání kurzů bude z důvodu velkého počtu zájemců Kulturní dům (Kulturák) v sousední obci Čehovice č.105, viz mapa. Takto nám bude umožněno zvýšit počet přítomných a zabezpečit požadované rozestupy.  Začátek bude jako obvykle v 8:00 hodin a ukončení dle rozpisů. Zvolené místo má všechny náležitosti, které jsou pro zdárný průběh potřebné! Podmínky účasti jsou dle platného nařízení vlády následující:

- PCR test (max.7 dní),

- POC test (antigenní max 72 hodin),

- doklad z laboratoře o prodělání nemoci COVID 19 (max. 180 dní),

- certifikát o očkování (až 22 dnů poté).

 

V celém areálu je nutný respirátor FFP2.

K prezenci si přineste občanský průkaz.

 

Na vědomí Ing. Gabriela Slavíčková, vzdělávací středisko Zetaspol, s.r.o. Bedihošť.

 

Informace Karolína Chupáňová, tel: 582 368 479

 

Bez názvu.jpg Kulturák.jpg

 

Kurzy a školení

skoleni.jpg Firma Zetaspol, s.r.o. získala od Ministerstva zemědělství pověření č. j.: 69196/2016 - MZE - 14153 ke konání základních kurzů k získání osvědčení I., II. a III. stupně pro odbornou způsobilost pro nakládání s přípravky na ochranu rostlin.

Informace

Email: vzdelavani@zetaspol.cz 
Telefon: +420 582 368 493 

Icon Informace ke kurzům (50,4 KB)

Icon Přihláška ke stažení (18,2 KB) Icon Ceník kurzů (230,6 KB)

 

 

Závazná přihláška

Kurz a školení: Odborná způsobilost pro nakládání s přípravky na ochranu rostlin.
Platbu kurzovného můžete provést dle Vašeho výběru v hotovosti v den školení nebo Vám bude na základě dodané přihlášky vystavena zálohová faktura k uhrazení před konáním kurzu.

Odesláním závazné přihlášky souhlasím se zpracováním osobních údajů, dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů – GDPR), které jsou uvedeny v této přihlášce. Osobní údaje budou zpracovány pouze pro potřeby získání nebo prodloužení osvědčení odborné způsobilosti pro nakládání s přípravky na ochranu rostlin.

             Přihláška byla odeslána. Přihlášku se nepodařilo odeslat.